کتاب‌ها

Let’s Talk BDSM: 31 People Share Their Stories

این کتاب که درباره BDSM و به‌طور خاص سادومازوخیسم جنسی به ۲ زبان فارسی و انگلیسی نوشته شده، هنوز منتشر نشده. اگر می‌خواید به محض منتشر شدن با خبر بشید، ایمیلتون رو در خبرنامه (پایین همین صفحه می‌بینیدش) وارد کنید.

این کتاب از دو بخش تشکیل شده است: بخش اول شامل روایت‌های شخصی افرادی است که خود را به نوعی با سادومازوخیسم مرتبط می‌دانند. این روایت‌ها که برگرفته از مصاحبه‌هایی است که من با این افراد انجام داده‌ام، تجربه‌ی زیسته‌ی این افراد را در رابطه با سادومازوخیسم جنسی برای ما آشکار می‌کند. در روایت‌های این افراد خواهیم دید که چه نوع تمایلاتی دارند، چطور متوجه این تمایلات شدند، اگر تمایلات خود را عملی کرده‌اند، به چه شکل و در قالب چه روابطی بوده، چه چالش‌هایی در رابطه با این تمایلات پیش روی آنها بوده و…

در بخش دوم کتاب به‌طور مختصر به بررسی وضعیت دانش موجود درباره‌ی سادومازوخیسم جنسی و ادبیات این حوزه می‌پردازم. در این بخش با برخی از تعاریف و تئوری‌های اصلی که درباره‌ی این تمایلات وجود دارد آشنا می‌شویم. این بخش همچنین سرنخی به خواننده می‌دهد که برای مطالعه بیشتر درباره‌ی سادومازوخیسم جنسی به چه منابعی می‌تواند رجوع کند.

پیتزای فضایی

این کتاب کودک، حاصل همکاری من و عاکف رحمتی به عنوان تصویرسازه. این کتاب هنوز منتشر نشده.

رضا

داستان کوتاه رضا (۳۶ صفحه)

*محتوای این کتاب ممکن است برای کودکان مناسب نباشد.

دختر شکلاتی

داستان کوتاه مصور دختر شکلاتی

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.