پذیرش و مهاجرت تحصیلی

اگر فکر مهاجرت تحصیلی از ذهنتون گذر کرده یا در مسیرش هستید، من اینجا هستم تا بهتون کمک کنم

من چه کسی هستم؟

ویدیوهای یوتوب فرزاد بیان

من فرزاد بیان هستم. از دانشگاه تهران لیسانس گرفتم، از ۶ دانشگاه خوب برای ارشد پذیرش تحصیلی گرفتم و نمره‌ی تافلم ۱۰۷ شد. در آلمان ارشد خوندم و آلمان زندگی می‌کنم، و در این سال‌ها به هزاران نفر کمک کردم به‌صورت تحصیلی مهاجرت کنن.

من چطور به افراد کمک می‌کنم مهاجرت تحصیلی کنن؟

چیزی که مهمه اینه که ما بتونیم با شرایط فعلی شما بهترین نتیجه‌ی ممکن رو بگیریم. کاری که من می‌کنم اینه که از پتانسیل‌هایی که شرایط شما داره حداکثر استفاده رو بکنم که بتونید بهترین نتیجه‌ی ممکن رو بگیرید. یعنی اگر خودتون نتیجه‌ی ۶۰ تا ۷۰ درصدی می‌گیرید (با توجه به پتانسیلی که در پرونده‌تون هست)، من می‌کنمش ۱۰۰ درصد. همین مقدار نتیجه‌ی بهتر، طبیعتاً تاثیر بزرگی داره روی مهاجرت شما. و از اونجایی که در کل با افراد محدودی کار می‌کنم، هدفم اینه که نه فقط پذیرش خوب بلکه کلاً پروسه‌ی مهاجرتی خوبی داشته باشن.

من چه کاری برای شما انجام می‌دم؟

ما ابتدا با همدیگه یک جلسه مشاوره خواهیم داشت. در این جلسه من اهداف شما رو بررسی می‌کنم و نقشه راه مهاجرت شما رو (که کاملاً به شرایط فعلی شما بستگی داره) مشخص می‌کنم.

دقت کنید که من در زمینه‌ی مهاجرت شغلی (جاب‌آفر) فعالیتی ندارم. 

من فقط تعداد محدودی از افراد رو قبول می‌کنم. چرا؟

به این خاطر که من برای پروسه اپلای هر فرد وقت بسیار زیادی می‌ذارم. بنابراین من فقط به تعداد محدودی از افراد می‌تونم به صورت شخصی کمک کنم. همچنین من فقط مواردی رو می‌پذیرم که مطمئن باشم پذیرش تحصیلی برای شخص امکان‌پذیره. 

شما می‌تونید همیشه ویدیوهای منو رایگان در یوتوب ببینید، اما اگر مایل هستید من رو به عنوان همراه شخصی خودتون در پروسه‌ی اپلای داشته باشید، فرم پایین رو پر کنید. من شرایط شما رو بررسی می‌کنم و اگر امکانش باشه که همراه شخصی شما باشم با افتخار این کار رو انجام خواهم داد.

ظرفیت باقی مانده برای سال ۲۰۲۳
۳ نفر

خدمات من چقدر هزینه داره؟

با توجه به این که پروسه‌ی مهاجرت تحصیلی هرکسی متفاوته، هزینه‌ی کارهای لازم برای هر پروسه هم با دیگری فرق می‌کنه. برای مثال یک نفر ممکنه نیاز داشته باشه ۳ دانشگاه اپلای کنه اما شخص دیگری ۱۰ جا. بعد از این که شما فرم پایین رو پر کنید، من باهاتون تماس می‌گیرم و سپس بر اساس شرایط شما هزینه‌ی این پروسه رو بهتون اطلاع می‌دم.

اگر به فکر مهاجرت تحصیلی هستید، فرم زیر رو پر کنید تا با شما تماس بگیرم.